| anonim_4396 a întrebat:

De unde se cumpara un plasture pentru puncte negre si cat costa?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plasturii pentru puncte negre. Ii gasesti la farmacie(nu mai stiu exact pretul, oricum nu sunt scumpi)Se aplica pe nas se lasa sa actioneze cateva minute dupa care se inlatura plasturele, si vei vedea punctele negre pe plasture.
Rosiile fac minuni.
Malai amestecat cu galbenusi de ou se aplica pe ten si se lasa sa se usuce apoi se clateste cu apa calie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms alllinna:*esti o scumpahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii sanatoasa si sa-ti rezolvi zgaibezele alea de pe nas.
Uite ca mai sunt solutii
Activa Solutie pentru Puncte Negre si Acnee 6. 50LEI
Propolis, nuci, musetel.
Puncte negre, acnee, micoza.
Tamponati sau badijonati zona afectata, o data pe zi, cu vata inmuiata in solutie.
Dupa 8-10 zile, punctele negre se elimina printr-o simpla spalare cu tarate.
Plasturi :
Cettua Face Pore Strips - Plasturi Pt Indepartarea Punctelor Negre-fata 30, 29 lei (cam scumpi ), tinand cont ca in pachet nu sunt decat 6 plasturi.
Eu am gasit la Kaufland erau mai ieftini, cca 2 lei unul.
Ceri la farmacie plasturi pentru puncte negre, daca sunt 30 de lei adica 300 lei vechi, mai bine pui rosii taiate, le lasi sa inmoaie locul pe urma cu un prosop uscat le scoti.

| alexvegas a răspuns:

Nu se gaseste la farmacii am cautat la toate farmaciile nici una navea

| Marry_7760 a răspuns:

Gasesti la toate farmaciile SensiBlue happy.