| aicipentrutine a întrebat:

De vreo saptamana nu manac cu paine. absolut nimic.am o intrebare...zacusca ingrasa? consumata fara paine

2 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Buna!
Zacusca fara paine?!
Nu ingrasa. dar totusi eu cred, ca ar trebui sa manaci cu paine ca. pana la urma nu mananci multe, nu?
Oricum chiar daca tu nu mananci cu paine de obicei. zacusca ar trebui! big grin
Sanatate!

| Macriii a răspuns:

Pai...eu nu cred pentru ca e facuta doar din legume care nu au cum sa te ingrase.Si in plus zacusa nu are un gust prea bun fara paine!
Sper ca te-am ajutat!