| anonim_4396 a întrebat:

Buna all:* ziceti-mi si mie daca zacusca ingrasa?laughing mersi mult:* ca mi-am pus sa mananc 10 felii de paine cu zacusca si vreau sa stiu daca ingrasa...nu ca nu vreau sa ma ingras...si din contra vreau sa ma ingrasbig grin

Răspuns Câştigător
| JennyBerry a răspuns:

Da, zacusca ingrasa. Avand in vedere continutul ridicat de ulei, te-as sfatui sa reduci cantitatea de zacusca pe care o consumi in medie pe zi, pentru ca e nesanatoasa. Si daca o comnsumi cu paine alba, intr-o saptamana de 7 felii de zacusca plus mic dejun si cina sau depinde care masa a zilei ti-o construiesti tu din zacusca, atunci ai mare sanse sa ajungi la greutatea ideala, sau nu.
Pararea mea : daca esti slabuta ramai asa

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai ingrasa.zacusca contine mult ulei, si painea, daca este alba. o adevarata bomba calorica big grin.Eu sunt la regim. ce pofta mi-ai facuthee hee.

| Libelle a răspuns:

Are dreptate anelaubed :10felii de paine sunt o gramada de kcal

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu zacusca ingrasa ci painea pe care este pusa!

| Ana a răspuns:

Ingrasa foarte mult, la cat ulei este in ea.

| licutza_1435 a răspuns:

Da,, ingrasa, dar fii foarte atenta ca asa iti strici metabolismul si vei asjunge la o perioada cind vei dori sa slabesti, dar din contra te vei ingrasha.
ca sa te ingrasi mai bine ai lua si ai minka mult mai sanatos si mai mult
poti sa iei niste vitamine pentru creshterea poftei de minkare si asa mai departehappy

| craniul a răspuns:

Cred ca ingrasa dar nu imi place zacusca ma face sa vomit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@SoL-scuze laughing eu sunt in extrema cealaltalaughing eu vreau sa ma ingras deoarece sunt cam slabuta pentru varsta si inaltimea mealaughing adica am 14 ani 1. 55 si 37-38 kg...deci eu trebuie sa ma pun pe ingrasat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App...defapt am mancat 10-11 da in finelaughing