| Antonia90 a întrebat:

Deci am 6 pişcături foarte mari de ţânţari. Şi se vede urât când port pantaloni scurti. straight face Cum aş putea să le fac să dispară cam în 2-3 ore? thinking

Răspuns Câştigător
| KeepitSimple a răspuns:

Sa le faci sa dispara in 2-3 ore este imposibil, daca e poti sa incerci sa le maschezi de exemplu cu fond de ten si data viitoare incearca sa te protejezi, daca esti afara cu spray autan, daca esti in casa cu pastile de tantari. Succes!

8 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

Stiu ca este o idee trasnita dar...cu fond de ten. Aplici pe piscaturi si intinzi si nu se mai vede. Funda? Plsssss!

| ChocolateAddict a răspuns:

Cu corector sau fond de ten.Alta solutie nu ai.Ai mai putea sa dezinfectezi locul cu alcool medicinal inainte dar nu vor trece asa usor.

| xAndraax a răspuns:

Nu poti! Ar fii sa le acoperi cu fond d ten sau cu pundra. Sau eventual cu plasturiwinking

| Mihaa12 a răspuns:

E cam aiuria spus dar.da-le cu parfum [ merge :* poate nu in 2-3 ore dar intr-o zi clar merge love struck ]

| 4Life a răspuns:

Dah...ia-ti pantaloni treisfert

| MiniMo a răspuns:

Eu iti recomand o alifie care pe mine m-a ajutat. Se numeste Fenistil Gel si o poti folosii si inainte si dupa ce te-a intepat. Inainte pentru prevenire, si dupa pentru a-ti trece. Chiar functioneaza!

| Cici_3928 a răspuns:

Nu dispar domne in 2-3 ore.

| Cici_3928 a răspuns:

Da si tu cu mixtura mentolata, vb serios.