| Ingognito a întrebat:

Deci am nevoie de idei de tunsoare. Mi-am lasat parul sa creasca ceva timp ca frizerul sa poata faca mai multe modele sa nu imi zica iar ca "pai cu parul asta al tau nu prea am ce sa fac" si momentan il am cam asa http://destiut.com/wp-content/uploads/2017/11/par-lung-b arbati.jpg Dar acum nu am idei ma puteti ajuta? Sincer as vrea o frizura mediu spre scurt daca intelegeti ce vreau sa zic dar nu tuns periuta.

1 răspuns:
| Adeee64644235223134 a răspuns:

Tunde-l mai scurt in parti si fa-ti o coada...dar pe partea dreapta spune.i frizerului sa iti faca un model (fulger)