| Minora_Caro'_1991 a întrebat:

Deci am niste pantaloni scurti crem, si nu stiu cu ce sa ii asortez. Sugestiibatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Cristinna10 a răspuns:

Pai daca sunt cu talie inalta parerea mea este ca se potrivesc cu un tricou tot de culoare deschisa...si este OK daca are si un imprimeu simplubig grin.Si cred ca s-ar potrivi cu niste balerini sau daca preferi tocurile cu niste platforme dar nu prea inaltebig grin.Asa as vedea eu tinutahappy Sper ca am fost de ajutor! :*

9 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Poti sa iti iei un tricou dragut negru/alb, cu niste balerini/ sandale negre/albe.
Depinde de culoarea tricoului tau, daca e alb, papuci albi, daca e negru, papuci negrii:))

Tricoul poate fi si stil barcuta, fluture, pe un umar :D
Si asta ar merge :
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0, i:61

Sau daca vrei sa-i porti simplu, un tricou ca cel de mai sus, pantalonii si o pereche de tenesi ar fi perfect.
Daca vrei sa-i porti mai elegant, iti poti lua un top, cu niste balerini/tocuri.
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0, i:67

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0, i:77

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0, i:63&tx=67&ty=105

Ceva de genu`.

Pe culori care se asorteaza, bine-inteles.
Succes.

| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Pffffffffff. Cu orice! In zilele noastre crem a devenit o culoare uni.big grin Fi creativa, si iti garantez, ca nu vei gresibig grin

| MrAngelus a răspuns:

Bluza violet
Converse albastrii
Margele galbene

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu niste pantofi cu toc, de aceeași nuanță cu a pantalonilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un tricou corai si niste balerini.

| Psychomind a răspuns:

Ai putea să-i asortezi cu o bluză albă care să fie băgată în pantaloni. Dar fii atentă ca bluza să fie mai lărguță ca să arate bine. Succes! :*

| Psychomind a răspuns:

Ai putea să-i asortezi cu o bluză ALBĂ mai lărguță, dar atenție, bag-o în pantaloni pentru că așa arată mai feminin. Iar în picioare, eu zic să-ți iei niște tocuri dar nu culori de gen : roșu, verde. pentru că nu se potrivesc.

| biiiaaa a răspuns:

Hei buna.
Din punctul meu de vedere ar arata foarte bine cu un tricou purpuriu( fara imprimeuri) si un sacou de o culoare asemanatoare pantalonilor, in picioare ti-ai putea pune o pereche de pantofi cu toc sau platforma.