| Anonim420420 a întrebat:

Deci am o problema! Acum 2 luni am avut un cos pe gat, nu l'am stors si dupa ceva timp, mi -a ramas un fel de cicatrice rosie/vinetie care s-a marit cu timpul...Mi-a ramas o cicatrice si daca o strang ma doare, ce as putea face sa scap de ea? Voi merge si la medicul de familie sa vad dar vreau si niste pareri/sfaturi..Crema ceva? DAU FUNDA CLAR!

2 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Du-te la doctor...in cel mai rau caz poate fi o tumoare daca sa marit...

| GHoST013 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la un consul la un dermatolog pentru o diagnosticare si un tratament.