| Mark72 a întrebat:

Am o problema, acum o luna am avut un cos din ala sub piele, pe nas. L-am stors, a trecut. Dar acum mi-a ramas o pata rosie acolo... Ce pot sa fac sa-mi treaca sau sa scap de ea? Dau funda!

2 răspunsuri:
| Hunyadi_Sebastian_Antonio_1989 a răspuns:

Da, stiu eu. Sunt de la Avon le poți comanada usor prima este o crema pentru mineralizarea tenului te poate ajuta dar daca nu, este un fel de solutie care te scapa de coșuri puncte negre si toate impuritatile tot de la Avon se numeste "clear skin" si crema "solutions" sper ca te am ajutat

| Hunyadi_Sebastian_Antonio_1989 a răspuns:

Am răspuns