| Andreeeaaa_2646 a întrebat:

Deci...am si eu nevoie de un sfat happy. Am fata ocala, par saten inchis, lungime medie si bucle, ochii caprui inchis, tenul deschis la culoare si buzele foarte subtiri. Nu stiu cum sa-mi prind parul. Il am tuns in scari si nu stiu cum il pot aranja pentru a-mi sta bine. Si am devoie si de niste sfaturi pentru machiaj.

4 răspunsuri:
| Roock a răspuns:

Ai fata ocala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l asa si pune doua clame din alea mici sa ti-l tina

| Zara_1177 a răspuns:

In legatura cu parultongueoti folosi spuma pentru par, pentru mai mult volum.Il poti prinde si intr-o coada ciufulita atunci cand te duci cu prietenii la o plimbare.machiaj.poti folosi culori mai inchise. avand ochii caprui.cum ar fi: maro deschis/inchis, negru, mov.asta pentru ocazii speciale. Dar te sfatuiesc sa nu exagerezi doar pentru plimbari.Bafta!big hug pupici:*

| Andreeeaaa_2646 explică:

Ovala...nu ocala... m-am grabit :p