| ºPishcotº a întrebat:

Deci daca sunt satena.Si as vrea un saten mai deschis spre roscat (ceva in genu' http://www.peinado-de-moda.com/......343258.jpg ), e neaparat sa ma decolorez?:). Si daca folosesc vopsea fara amoniac, se ia culoarea in timp sau nu?! Mersiii. Funda garantat!

Răspuns Câştigător
| MasQueNada a răspuns:

Depinde foarte multe de culoarea exacta a parului tau, dar oricum, cu siguranta acea culoare iese mai bine pe un par mai deschis.
Roscatul se ia oricum in timp, indiferent daca vopseaua are sau nu amoniac.

1 răspuns:
| Bix a răspuns:

Daca te decolorezii nu iti va ieshi culoarea astawinking Mai bine da.te pestewinking Fundita?; x