| Secreeeeeeeeeeet a întrebat:

Deci eu am un fix cu nasul, mi se pare ca ii urat si mi-am dat seama de ce. Eu am o umflatura mica in partea de sus a nasului ( nazo-frontala se numeste ) si am nasul rosu, partea aia este si mai rosie. Asta face ca sa iasa in evidenta, si eu sunt mai alb la ten. Ce pot face ca sa nu mai am nasul rosu?

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Te poti da cu putin fond de ten.

| Secreeeeeeeeeeet explică (pentru Mihaela1964):

Sunt baiat

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Secreeeeeeeeeeet):

N-are importanta asta; nu se observa si e o prima solutie. Pentru mai mult trebuie sa mergi la dermatolog.