| Monica_9386 a întrebat:

Deci imi ies cateva cosuri pe frunte. mi-am dath cu cateva creme, dar degeaba ce imi recomandaticrying? fundahappy

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Garnier Pure Active Roll-on e cam scumpicel 30 roni

| nellyneliana a răspuns:

Skinoren, se gaseste in farmacii dispar si cosurile si semnele lasate de acestea.

| Bernoullie a răspuns:

Si eu acum doi ani sufeream de problema acneei.Ma dadeam cu toate cremele si solutile posibile. Aveam cosuri pe toata fata. Am citit undeva ca de la ciocolata se fac cosurile. O luna m-am abtinut de la ciocolata(nici macar o firmitura) si n-am mai avut nici macar un cos pe fata! Asa ca, ia incearca tu o luna sa nu mai pui DE LOC gura pe ciocolata si ai sa vezi ca nu mai ai nici un cos pe fata.

| Jenny_9204 a răspuns:

In farmacie gasesti Zineryt care e foarte bun, costa cam 35 lei. sper sa-ti ajute

| otiliaotilia a răspuns:

Poi se gasesc la farmacie, de exemplu e un tubulets alb cu capac portocaliu, pe mine m-a ajutat multwinking