| Rebeca22222 a întrebat:

Am foarte multe cosuri pe frunte si nu stiu cum sa scap de ele.Am incercat creme dar degeaba...nu vreau nimic cumparat, doar remedii naturiste care dau rezultate. Funda pentru cine merita!

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Uite, poti sa gasesti cateva remedii naturiste, dar ca sa fi sigura ca scapi de ele si ca folosesti o crema care este buna pentru tenul tau, eu as merge la un dermatolog. Daca nu vrei asa, am auzit ca daca iti faci ceai de musetel si stai cu fata in aburi, apoi pui un prosop pe fata cam 5/10 min, ajungi sa ai un ten frumos(dar eu m-as mai interesa ca sa stiu sigur ca asa e). Am mai stiut cateva masti, cu miere, oua si castraveti dar nu stiu cum anume vin combinate. Sper sa gasesti o crema care te va scapa de ele. Un mic sfat: sa nu ti le scoti, pentru ca se pot infecta, ba dimpotriva se pot inmulti.

2 răspunsuri:
| fitzoasaa09 a răspuns:

Sh eu am mulet cosuri pe frunte bine nu sunt multe dar am sh mamma spune ca sa nu fac nimica cu ele pentru ca este din cauza ca imi va veni ciclul deci nu fa nimic sh o prietena a incercat mai multe sh si-a facut mai multe cosuri sh dupa ce nu sa mai facut cu prostii i-a venit ciclu:-ss sh mie mi-e rusine sa ies in publik dar nu am ce facecrying voi nu aveti ceva idei cum sa fac sa imi vina ciclul mai repede:-s? nu am deloc inca dar am cosuri din clasa a 4 a acum sunt a 6 a sh sunt foarte dezvoltata:-ss