| Andrulica a întrebat:

Deci >][:"][ maine o sa ma duc sa-mi pun unghii false ( cu acril.foarte uzuale astazi ) Si m-ar intresa mai multe chesti despre ele ][whistling][ Dau fundita :*

4 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Unghi=unghii, litera mare la inceput de propozitie, chesti=chestii...vai viata ta. Daca erai fi-mea iti faceam program de bataie zilnic. Du-te dracului la scoala si nu la pus unghii de acril. Si cu unghii si fara tot vai steaua ta ramai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai aspectuoase cele cu gel eu am happy
Si sunt multumita de ele happy
Cele de acril mi se par asa seci, sunt mate fara pic de stralucire happy

| ina88 a răspuns:

Leonardo.dar tu nu stii ca pentru fetitele gen Andrulica e mai important sa-si puna unghii false decat sa scrie corect? laughing

| Iepurash_1973 a răspuns:

Lasa. mi id tau intr. un mesaj pls kiss