| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Deci, nici nu stiu cum sa zic straight face

cel mai nasol defect al meu este la subrat straight face

poate vi se pare aiurea, dar nici nu stiu cum sa ma exprim sad... la subrat sunt mai neagra decat pe restul corpului straight face intelegeti ce vreau sa spun? nu stiu... e ceva urat acolo straight face dar cand pui mana e super fin love struck dar totusi.se vede nasol cand ridica mana

daca stiti ce vreau sa spun, pot face ceva? vreau si eu multe pareri si dau si fundita

4 răspunsuri:
| Andreea1119 a răspuns:

Nu trebuie sa te alarmezi...:p toti avem probleme de genul cu corpul, ai putea sa maschezi cu un fond de ten rezistent la apa cand e nevoie :p este eficient...si eu imi acopar unele defecte prin acest mod

| Sile_6892 a răspuns:

Nu "partea neagra" de la subrat sau alte parti ale corpului te fac mai atragatoare sau nu. Totul porneste de la suflet si chiar tu recunosti ca daca pui mana e super fin. Este o "contradictie" intre ochii care vad negru si mana care simte finetea. Ca sa-ti iasa din grija aceasta "problema neagra si super fina", intreaba si un dr dermatolog ce poti face. Raspunsul va fi acesta : - a venit deja toamna si nu vei mai sta in costum de baie ca sa te vada toti ce neagra esti la subrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si tu cu vopsea lavabila laughing

| mihaela_3438 a răspuns:

Probabil si pentru ca te faci cu lama
incearca sa te faci cu epilatorul thinking
si da-ti cu crema de corp.