| Patrisia14 a întrebat:

Deci parul meu e ondulat si tuns in scari. mie putin cret si nu stiu cum sa ma tund dati-mi niste idei...

Răspuns Câştigător
| XfashionX a răspuns:

Carmyrolling on the floorma faci sarad,boobb? Nuu andreea deci,tunde te drept, iti va sta bine, sau o parte sa fie scurt, si o parte mai lung, asa sunt eu, am parul ca al tauwinking

| Patrisia14 explică (pentru XfashionX):

Fix asa mie si al meu o parte scurt una lung straight face dar nu stiu m-am saturat de el tot asa cred ca ma voi tunde drept big grin

3 răspunsuri:
| Carmy21 a răspuns:

Poti sa te tunzi bob.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai putea sa il lasi drept, intrucat nu ti se va mai ondula asa tare, poate va sta chiar drept. Si iti va da si o prestanta, o eleganta aparte.