| anonim_4396 a întrebat:

Hellau >:d<
Am parul cret si vreau sa-l tund... problema e( vesnica problema) ca nu stiu cum laughingbig grin.

Vreau ceva dragut dar sa nu se umfle sus happy
Din experienta, voi cum v`ti tuns si va placut?
filat? in scari?

Idei?batting eyelashes
Fundita.

Răspuns Câştigător
| adelinush a răspuns:

Buna dayanna si eu am parul cret si lung, vroiam sa il tund bob dar mi s-a spus ca o sa se ridice sus pentru ca am volul asa ca mi l-am tuns filat pana la umeri si imi sta foarte bine mai ales daca il intind iti recomand si tie sa ti-l tunzi filat

6 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Buna.
Cel mai bine arata parul cret/ondulat in scari si de preferat mai lung de umeri.Din experienta mea, asta e cea mai buna tunsoare.
Sanatate si numai bine!
Pa, pa.

| BAIATUL110 a răspuns:

@andrei78 : intreab`o daca vrei :d ma intereseaza parerea oricui big grin

| XKidutzaa a răspuns:

BOB mai ales daca esti creata iti va sta sooperb, alte 2 oportunitati ar fi cele mentionate mai sus adica in scari ori gherutze(e un fel de filat dar mai mistop)acum cum crezi uh ca iti sta mai bine pup... sper ca te-am ajutat

| andrei78 a răspuns:

Nu stiu sunt baiat dar poate aflu de la mama.E destul de tinerica.

| Beya a răspuns:

Pai tunde-te scurt cam pana la umeri si lasatzii in fata o shuvitza mai lunga cam cu 5-6 cm mai lunga ca restul si vopseshte suvita aia in roz sau daca esti blonda in brunet deci crede-ma e bestial poti sa te tunzi si mai scurt de umeri at aata si mai bine. contacteaza-ma si pe mine daca iti place ideeaa :X