| auroraa a întrebat:

Deci tineti minte parul lui Lady Gaga in telephone? si toti erau asa mirati, eu am facut o descoperire, am privit de doua ori un film vechi, din 1995 despre niste fete populare, si uite ce am descoperit :D ea s-a inspirat de acolo http://sstardust.blogspot.com/2011/06/lady-gaga-vs-cluel ess.html
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| TokyoGirl a răspuns:

Lady gaga a copiat dar ce sa-i faci are succes.

3 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Mai eu nu inteleg de ce toata lumea are ceva cu gaga da bine a copiat dar stie sa "copieze intru-un mod original" cine a mai avut rochie de carne...

| auroraa explică:

))) dar toti credeau ca ea a inventat )))

| pesada a răspuns:

Toata lumea a crezut ca ea le-a inventat, dar ea nu a spus asta. Deci, nu a copiat pe nimeni.