| Eve_5601 a întrebat:

Deodorant solid sau lichid? Care e mai indicat mai ales acum, pe caldura?happy Bineinteles contand si marca produsului respectiv.

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

A aparut de la nivea roll-on invisible pentru haine negre si albe, care nu lasa pete pe haine! bafta!

| Fulger149 a răspuns:

Solid, iti recomand dove cu castravete.

| dia5 a răspuns:

Cele solide sunt mai bune happy lady speed stick clinical protection e super bun sau lady speed stick wild freesia miroase f fain happy nu sunt scumpe si la mine tine toata ziua.
lichide sunt f bune alea de la vichy dar sunt si scumpe.
axeaza-te pe cele solide