| Lourdes a întrebat:

Dermatologul mi-a prescris sa folosesc Zineryt si lotiune micerala dimineata si seara dar care trebuie sa o folosesc prima?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Prima data lotiunea micelara. Tratamentul adica Zinerytul se aplica pe pielea curata, iar lotiunea micelara e un fel de demachiant

1 răspuns:
| didi2802 a răspuns:

Eu nu folosesc lotiune micerala, folosesc Efaclar Duo, dar folosesc si Zineryt(tot de la dermatolog big grin ) si aia o folosesc de obicei inainte. happy