| raul20122 a întrebat:

Daca folosesc Sotret mai trebuie sa folosesc si ceva creme?
Pt ca dermatologul a zis ca ma spal cu spuma de ras dimineata si seara si atat.
Dar eu ma interb, ajunge atat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spuma de ras e de barbierit nu sa te dai de pomana cu ea, incearca cu altceva nene.

| raul20122 explică (pentru mgtow):

Spuma de ras curata fata, crezi ca mi.o zis sa ma dau cu ea chiar de pomana?

| mgtow a răspuns (pentru raul20122):

Nu mi se pare normal dar ce sa-i faci asta o fi parerea lui, pentru fata sunt alte creme hidratante de la gillette sau garnier dar spuma e aurul nostru pentru a fi curati cand iesim din casa.

Răspuns utilizator avertizat