| datesraluca a întrebat:

De vreo saptamana am inceput sa folosesc zineryt pentru cosuri, dar am si o crema, skinoren! Si ma intrebam dupa cat timp sa incep sa o folosesc? Sau sa ma dau cu amandoua (de exemplu: dimineata cu skinoren si seara cu zineryt). Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Zineritul este foarte bun l-am folosit si eu o data si a dat rezultate excelente dar cand mi-am luat a doua oara mi-a iritat fata de nu am mers 2 zile la scoala si o saptamana tot imi simteam pielea sensibila, din cate imi amintesc parca am facut si eu astfel de combinatii cu alt produs.Deci te sfatuiesc sa folosesty unul din ele, cand e gata, dupa putin timp si pe al doilea.

| ArT_2528 a răspuns:

Eu acum am skinoren...si am citit ca trebuie sa te dai parca vreo 30 de zile cu crema. acolo scria ca trebuie aplicata si dimineata si seara si pe urma cica dispar de tot...

| pisikutza ta a răspuns:

Cat tea costat zineritul?

| datesraluca explică:

@pisicuta ta: zinerytul a costat 34 de lei