| Alinnnnnna a întrebat:

Dieta dukan faza atac, ce am voie sa mai maninc? Sunt in a 6 zi si deja mi s-a facut greata de taritele de ovaz, brinza, carne si iaurt, ce mai pot minca? Am o senzatie ciudata.
Funda

1 răspuns:
| anacolda a răspuns:

Cu dieta dukan ai toate sansele sa te ingrasi. Renunta la carne, dulciuri si treci serios pe legume fierte in abur si fructe. Branza dulce si iaurtul sunt foarte bune, dar se produce un dezechilibru in organism din acuza acestei diete. Fa multa miscare si combate constipatia.
http://vindecarenaturista.blogspot.ro/......toasa.html