| IoanaIonuca a întrebat:

Diseara am un majorat si m-am gandit sa ma duc in pantaloni. O sa fie in jur de 170 de persoane, credeti ca e ok sa ma duc cu pantaloni? Pur si simplu n-am chef de rochita/fustita si n-am niciuna care sa-mi placa astazi laughing)

8 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Da, ia-ţi nişte pantaloni eleganţi..sau cheiar nişte blugi negrii şi o bluză elegantă şi o să fie în regulă.
Nu e obligatoriu să porţi rochie. big grin

| J0B0MAT a răspuns:

Da.E mult mai comod şi sunt mulţi pantaloni /jeans eleganţi.

| R0R0 a răspuns:

Daca tie iti place, e ok.
Nu te lua după gura lumii!

| Florentina9210 a răspuns:

Dar pantalonii, ce au? Sunt ok!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' ce are? laughing E interzis cu pantaloni la majorat?

| Cristinaaa57 a răspuns:

Daca iti iei pantaloni ia-ti niste pantofi cu toc

| Aliaaa a răspuns:

Da, e foarte comun sa mergi in pantaloni la pertreceri, de ce nu? Nu stiu daca as recomanda blugii pentru ca pana la urma e uu eveniment mai formal, dar in fine, cu o bluza eleganta, cateva accesorii si o pereche de pantofii superba, de ce nu? Poti cauta si pe net cateva idei Funda?

| Kuws6 a răspuns:

Normal! Nu conteaza ca sunt 100-200 de persoane prezente, important e sa te simti tu bine si sunt o groaza de variante ca sa arati super bine si in pantaloni, chiar mai bine decat in fusta.