| Corinne a întrebat:

Fiindca e sambata m`am gandit sa ies deseara la club.Problema e ca de fiecare datasad nu stiu cu ce sa ma imbrac. voi ce imi sugerati?batting eyelashes nu am chef rochita sau fusta. eu m`am gandit la o pereche de blugi skini si o camasa alba cu nasturi si cizme pana la ganunchi cu toc dar mi se pare prea simplustraight face voi ce credeti?:-s

8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna corry!, Cat mai simplu si ceva sa iti scoata in evidenta formele siluetei e cel mai complet!, Ok distractie placuta, pa!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca te simti comoda in acele haine si iti plac ce mai conteaza. nu trebuie sa te duci la discoteca ca o sorcova
Ia-ti ceva mai comod zic la incaltaminte

| m_6429 a răspuns:

Iti poti prinde parul asa fel incat sa ti se vada cerceii [niste cercei micuti, gen bilute, albi].
Succes.

| diana_6086 a răspuns:

Poate nu de data asta dar incearca sa schimbi blugii skiny cu niste jeansi foarte scurti inchisi la culoare, camasa alba cu o camasuta lunga.cred ca sti genul.cu o centura sub sani sau in talie. parul:tapeaza-l, da-l cu fixativ stand cu capul in jos si prinde-l cat mai sus http://www.hairstylestalk.com/images/ponytail-hair.jpg

| ali_7518 a răspuns:

Adauga niste margele lungi de culoare neagra si o sa arate ma complete a si niste cercei mari si rotunzi]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai jumatate din raspuns ti-ai dat tu deja. mi se pare o combinatie foarte reusita ideea ta cu blugii si camasa. si daca nu vrei sa treci neobservata, pune-ti niste accesorii mai dichisite, care sa iasa in evidenta. sau ai putea foarte bine sa te imbraci simplu si sa iti faci parul intr-un mod cat mai deosebit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ținută lejeră care să te facă să te simți bine!
Distracție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o idee minunata cu blugi si camasa dar as prefera blusi pantofi cu toc sau cizme si o bluzica alba sau o bluzica ca o rochita nu-s'h cum se nm o bluza cu maneca lunga si mai lunga la lungime