| AdeeXd a întrebat:

Doare cand iti pune aparat dentar fix metalic? si am vazut ca pot sa imi pun niste chestii colorate happy le pot schimba cand vreau eu? sau daca imi aleg o culoare e pentru totdeauna? happy

1 răspuns:
| dragutzairina a răspuns:

Din cate stiu eu nu doare cand ti-l pune chestiile alea colorate am vazut ca se pot schimba, depinde de aparat iar culoarea am auzit ca nu se schimba, ci se lasa pe tot parcursul timpului in care porti aparatul.Iar aparatul dentar fix nu se poarta toata viata ci doar o perioada pana cand ti se indreapta dintii kiss big grin funditaaa? puppy dog eyes