| AegyoKawaii a întrebat:

Am o nelamurire.
O sa imi pun aparat dentar metalic (fix). Daca vreau sa imi pun unul cu elastice colorate, trebuie sa platesc mai mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pabibabum09 a răspuns:

Buna! Port aparat dentar metalic fix de 9 luni, iar aplicarea modulelor colorate (daca la ele te referi ) nu implica anume costuri suplimentare! Este un pret fix pe care il vei plăti lunar la schimbarea modulelor! Sper ca te-am ajutat! Funda? happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu. Culoarea elasticelor o alegi de fiecare data cand ti-l strange si nu reprezinta un cost suplimentar ci doar vizita de strangere care e aproximativ 50 de lei.

| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

Da e cu cateva sute de lei mai mult