| Vampiregirl_7516 a întrebat:

Dove sau syoss e mai bun pentru parul uscat
ma refere la sampon, balsam si masca
care v-a fost de folos
merci anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Ar trebui sa punem un egal intre elethinking Acum daca ai pus problema sa stii ca eu am folosit si syoss si mi se pare foarte bun. Volumu` se pastreaza, parul` nu mai pica la fel.
Acum depinde foarte mult de scalp si de ceea ce ai folosit inaintewinking

6 răspunsuri:
| ninita a răspuns:

Dove este mult mai bun si lasa parul moale.DE la syoss risti sa faci matreata. syoss este mult mai bun pentru parul vopsit. dar pentru parul deteriorat eu iti recomand pantenne, pentru ca are in el si balsam, iar daca te dai deasupra si cu o masca de par nu cred c o sa mai poti sa-l prinzi in coada pentru ca o sa fie ff moale si catifelat.
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| 3ntzz a răspuns:

Syoss
Da clarwinking

| DjMariusFresh a răspuns:

Dove

| mada00madalyna a răspuns:

Eu as alege dove.Acum depinde de gusturile fiecaruia.Incearca-le pe amandoua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dove este bun ca sapun, iar syoss ca sampon si balsam

| Sabina96 a răspuns:

Sincer? eu folosesc syoss si e extraordinar de bun. dar depinde de tipul de par