| Mariaberaru13 a întrebat:

Draga TPU, te rog mult sa ma ajuti!
Imi place de un baiat si lui ii place de mine si stiu dar totusi mi-e rusine sa zic.As vrea sa fiu sigura ca nu ma va refuza cand voi vrobi cu el asa ca as dori sa ma imbrac frumos astfel incat sa imi stea foarte bine. Sunt satena si piesa cheie este o pereche de jeansi albastri cu talie inalta dar nu stiu ce as putea pune in partea de sus, va rog ajutati-ma, e foarte important pentru mine! Dau funita

2 răspunsuri:
| oany a răspuns:

Buna.Depinde ce stil vrei sa abordezi..fiind satena, te prind binetoate culorile..depinde si de nuanta tenului.Insa nu as merge pe atata strictete.Te gandesti prea mult la asta.Adevarat ca barbatii sunt foarte "vizuali", insa eu zic sa te asortezi dragut si : Fii tu! Bafta!

| xeum a răspuns:

Daca zici ca-i place de tine de ce te-ar refuzalaughing)?