| anonim_4396 a întrebat:

Drage TPU! Curand voi avea o nunta importanta la care trebuie sa fiu prezenta si vreau sa am un machiaj perfect si rezistent. O sa mi-l aplice o profesionista dar vor fi cosmeticele mele asa ca va rog sa-mi dati niste sfaturi ce cosmetice sa aleg, o sa pun si un prêt maxim pentru fiecare produs: Fond de ten pentru piele foarte grasa 50 lei, pudra pentru fixare fond de ten 35 lei, rimel waterproof 45 lei, creion ochi waterproof 25 lei, corector cearcane 25 lei, lip gloss waterproof 25 lei, contur buze 15 lei.

2 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Poti cumpara crema coloranta de la Bioderma cu Spf +50, un rimel waterproof de la Maybelline, creionul de la Lancome, corector L"oreal, lip gloss L"oreal, contur buze L"oreal.Eu zic ca te incadrezi perfect si sunt si sigure in ce priveste rezistenta pe care ti-o doresti.Bafta!

| dedfgv a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei un fond de ten de la oriflame
http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201102
pag 81
o pudra de la pag 134