| Moldoveanu15 a întrebat:

După ce ma pensez ma irit foarte rau, îmi rămân bubițe roșii câteva zile. Mai are cineva problema asta? Cum va pensați?

3 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Dacă pățești asta, încearcă să cauți câteva creme care să te poată ajuta!

| Raven a răspuns:

Încearcă să te pensezi stând în cada cu apă fierbinte, înainte să faci baie ori după ce faci o aburire; după ce te pensezi masezi ușor cu un cub de gheață care încide porii. La final, te dai cu cremă de gălbenele. Eu așa procedez.

| Anca32 a răspuns:

Ca sa nu ți se facă bubitele acelea pune o crema hidratanta lasă câteva minute și după sa te pensezi nu ți vor mai apărea