| ANNAx44 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce ma irit pe picioare cand port pantaloni lungi straight face. Deci imi apar bubite rosii dupa ce port pantaloni lungi... si imi raman vreo 2-3 zile (bubitele) sad ce am straight face?

Răspuns Câştigător
| Alien a răspuns:

Esti alergica la pantaloni lungi, poarta doar fustita mini!

7 răspunsuri:
| dracidus a răspuns:

Sunt niste chestii oarecum simple. E aceeasi "bubita" ca si cand te epilezi. Ceea ce inseamna ca materialul pantalonului e oarecum de mai proasta calitate. Daca nu poti sa-l schimbi, incearca cu o pudra de talc. Saaaau, si mai bine. Sunt niste produse cosmetice pe piata (stiu ca erau de la Oriflame) pentru picioarele care transpira usor. Incearca sa te dai in locul respectiv, ca sa opresti transpiratia si vezi cum te simti.

| jadir a răspuns:

Cum a spus Andrei_5711 poate ca este detergentu de vina.

| ANNAx44 explică:

Nu sunt cosuri. sunt bubite in piele happy se vad doar niste pete rosii. nu sunt iesite afara din piele

| ANNAx44 explică:

De la toti pantaloni ma irit. si nu ma ingrijorez. ma enervez oh go on

| niNNu a răspuns:

Asa ca niste cosuri?

| niNNu a răspuns:

Stiu sunt dela transpiratie.Si eu amwinking

| XatomisX a răspuns:

S-ar putea sa ai o iritatie la un animit material sau sa transpiri in ei si asta provoaca iritatia incearca alt material de pantalon pote nu te mai iriti sau poti avea alergie la detergentul cu care ii speli sunt multe cauze dar nu este ceva de ingrojorat pa pa