| alice_5598 a întrebat:

Dupa ce ma rad inghinal ma irit.Imi apar multe bubite si ma mananca. Ce pot face sa nu ma mai irit asa tare.(am pielea foarte sensibila). Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| StropiDeDor a răspuns:

Aceeasi problema si la mine.cu bigul e jale, de asta te iriti. daca nu suporti epilatorul(eu nu rezist)incearca benzi depilatoare sau crema(e la fel de buna, dar creste parul repede)

6 răspunsuri:
| oanna_7222 a răspuns:

Pai incearca crema depilatoare. dar nu de aia de 5 lei chestii.nu te sfatuiesc cu ceara.eu am simtik ca mor cand am iincercat la mustata da pai,, laughing

| loredana2012 a răspuns:

Nu e sanatos sa te razi acolo, are si parul pubian rostul lui.Bine acum, nici sa ai Padurea Neagra acolo, dar nici sa te razi pana te iriti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te faci? bigul?

| Tzukushi a răspuns:

Uremeaza acesti pasi si vezi daca functioneaza

http://www.sfaturilemariei.com/iritare-dupa-epilare/

.

| alex16mko a răspuns:

Ai putea sa incerci un sapun finut sau ceva crema cum se foloseste dupa barberit

| Dogfather a răspuns:

Tunde-te