| darts01 a întrebat:

Dupa parerea voastra,a fetelor, care vi se pare cel mai frumos barbat din Romania?
P.S:Scutiti-ma de raspunsuri gen persoane pe care le stiti doar voi, vreau raspunsuri serioase.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Victor Slav cred. laughing
Imi place si Jorge pentru ca are o atitudine foarte sexy fara sa se chinuie, e carismatic si foarte atragator chiar daca nu e un fizic wow.

| BlackRose03 a răspuns:

Alexander Laiu-Maxim laughing sau Suhaib(are origine araba, dar sta in Romania)
laughing

| NoFeelings a răspuns:

Dorian Popa laughing

| asuari a răspuns:

Raspunsuri serioase... si nu persoane pe care le cunostem? te referi la vedete? daca as sta sa ma gândesc nu as putea alege pe nici unul; 1.ma ghidez dupa suflet(habar n-am cum gândesc si iubesc celebritatile asa ca meh,,,); 2.toti sunt niste prefacuti si joaca murdar(parerea mea). Da; si sa stii ca eu nu am incredere in nici un baiat.-. nici macar in tatal meu laughing pune intrebari mai logice ca nu inteleg nimic

| darts01 explică (pentru asuari):

Spune-mi daca i-ai putea alege tu sufeltul baiatului na, ce fata si corp ai vrea sa le poarte lasand laoparte personalitatea vedetei respective.

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

De unde sa stiu eu care e cel mai frumos barbat din Romania? Crezi ca i-am luat pe rand sa ma uit la fetele lor " asta imi place ", " asta nu prea ", " ihh arati groaznic ". Toti sunt frumosi in felul lor..precum femeile.

| Adry05 a răspuns (pentru Vasilica_Ionăşcuț_1999):

Ba reao raspunde ce te intreaba baiatul laughing)

| darts01 explică (pentru Vasilica_Ionăşcuț_1999):

Da,asa credeam, sau daca nu i-ai luat la rand, ma gandesc ca l-oi fi vazut odata pe varciu sau vladau si ai zis in capul tau:''mama cat de frumos este asta, cred ca este cel mai frumos baiat din tara", chiar nu ai simtit ceva de genul cand ai vazut un baiat la televizor?

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns (pentru darts01):

Nu. Fiindcă nu mă atrage fizicul. Poate sa arate superb și sa fie prost ca o bâtă sau sa arate binișor și sa-l duca și puțin capul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vasilica_Ionăşcuț_1999):

Varciu : " Seara e un sfesnic bun " laughing

| laurentiu442 a răspuns:

Cătalin Botezatulaughing

| darts01 explică:

Cele mai tampite raspunsuri le-am primit.Eu vreau scurt si la obicet raspunsuri de genul:liviu varciu sau victor slav sau razvan fodor, sau ce vreti voi, nu prostii legate de sufletul baiatului ca nu se vede sufletul, pe mine ma intereseaza parerile fetelor legate de aspectul fizic al baietilor, de fata lor in special

| atipicalperson a răspuns:

Orice barbat este frumos in felul sau. happy