| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra, cum ar trebuie sa se imbrace o fata cand danseaza hip-hop? happy

6 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Draga mea, ma mir ca esti dansatoare de hip-hop si nu stii cel mai important lucru. In acest dans nu conteaza modul in care te imbraci, ci atitudinea este cea care da sens si expresie miscarilor tale. Asadar, nici o sapca sau vreo pereche de blugi largi nu vor face ceea ce o privire sau o expresie a chipului tau poate face. Spor in toate sa ai!

| Bacteriuță a răspuns:

@gHelena, sunt amatoare, si de curand am inceput la scoala sa facem un dans, care cel mai probabil va ajunge si pe la concursuri. Eu am o idee, dar am scris acolo clar "dupa parerea voastra". Stiu ca tot ce conteaza e atitudinea, dar as fi vrut sa mai imbunatatesc tinuta pe care o am eu in minte. tongue

| foxi a răspuns:

Tanga si sosete albe!

| 2xM a răspuns:

Sapca de hip-hop-er
hanorac cu gluga
pantaloni largi (jeans, trening)
Peguri sau altceva.

| sexycutza a răspuns:

Larglaughing)