| AmY_1965 a întrebat:

Dupa parerea voastra cum arata o fata perfecta? am in vedere :cum trebuie sa se imbrace...si bla bla! funda+votwinking

Răspuns Câştigător
| Nuri1 a răspuns:

Buna.Dupa parerea mea o fata trebuie sa fie in primul rand foarte feminina,finuta,sa fie inteligenta,cu personalitate.Iar in privinta aspectului fizic sa aiba un corp frumos,ingrijit, un par foarte bogat si lung.Sa se imbrace potrivit varstei, mereu in pas cu moda, dar sa si pastreze stilul ei propriu.Sa se imbrace decent, si in acelasi timp sa si puna in evidenta partile frumoase ale corpului.In speranta ca ti am putut fi de folos.:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fata perfecta pentru mine arata bine, frumoasa si desteapta dar e fericita cu alt barbat si asa stiu ca am scapat sa dau explicatii ca nu vreau sa fiu cu ea.

| Ella00x a răspuns:

O fata trebuie sa zambeasca si sa fie intotdeauna cu capul drept si frumos, trebuie sa se imbrace:in-tro fusta(dar nu mini daca asa esti tu)si un tricou decoltat(depinde de varsta) parul trebuie sa fie lasat pe umeri si cam atat. vreau fundita