| theodora_2847 a întrebat:

E adevarat ca bicicleta fitness iti subtiaza gambele? si iti topeste grasimea de pe abdomen, picioare si solduri?

Răspuns Câştigător
| vladix a răspuns:

Bicicleta fitness iti pune in miscare de la muschii picioarelor pana la fesieri, inclusiv solduri si abdomen. Nu stiu daca topeste grasime, dar cert e ca arde calorii si iti mentine un corp frumos.

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Teoretic, asa trebuie sa fie, din moment ce soliciti toata musculatura picioarelor! Cu abdomenul nu sunt chiar asa de sigura ca eficienta este atat de mare ca la picioare. Dar face bine!

| Loloz a răspuns:

Da, este adevarat da
ai nevoie de ceva mai mult timp si
de mancare sanatoasa.