| Mihaa12 a întrebat:

E adevarat ca daca imi fac unghiile cu lac imi cresc mai repede?thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU nu e adevarat nu te lua dupa gura altora funda?

8 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Acuma depinde de lac sunt tot feului de lacuri care au nu stiu ce engriediente care se zice ca te ajuta.dar eu nu prea cred

oricum daca vrei sa-ti creasca unghiile poti incerca cu ulei de ricin

| Kittynika a răspuns:

Fals

| Gstefan a răspuns:

Oare tu ce crezi? Clar ca nu.

| Mandy4105 a răspuns:

Normal ca nu! daca vrei exista tratamente pentru unghii dar cu lac sigur nu iti cresc mai repede!

| rrooxyyyy a răspuns:

Nu cred

| Jessyka122 a răspuns:

Ei hai ca asta chiar e buna de unde ai luat si tu ma rog toate minciunele astea
clar ca NU

| SuparataMaiMereu a răspuns:

Pai.posibiil.dar depinde de lac.ar fii bun unul de la Farmec.