| OnIX98 a întrebat:

E adevarat ca daca stai mult la soare ochii se deschid din caprui in caprui spre verde si ramane asa definitiv? As vrea sa am ochii verzi, eu ii am caprui deschis. Fundawinkingwinking Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Serios? Nu cred, din cate stiu eu culoarea ochilor nu o poti schimba.

| callie2 a răspuns:

Nu. cel mult o sa orbesti.

| STL a răspuns:

Daca te uiti mult la soare nu ti se schimba culoarea ochilor. nu o sa mai vezi prea bine dupa si intervin si alte probleme mai grave, eu zic sa-ti iei lentile.

| OnIX98 explică:

Multumesc oricum si am gresit nu ii am deschis, ci inchis