| robertinstinct a întrebat:

Am si eu o nedumerire, ochi caprui deschis se pot deschide spre un caprui-verzui? si daca da cum? am inteles ca daca stai la soare mult sau daca plangi ti se deschid ochii dar eu vreau ca sa fie definitiv... e adevarat ca soarele iti deschide ochii. FUNDAhappy

1 răspuns:
| BbyBoop a răspuns:

De unde ai auzit asa ceva?! Cine ti-a zis a facut misto de tine.Si nu, daca stai cu ochii in soare NU o sa ti se deschida culoarea ochilor.Crezi ca ar fi sanatos? Atunci de ce s-au mai inventat ochelarii de soare? :-s