| ANONIIIIMAA222 a întrebat:

E adevarat ca de la fondul de ten "Toleriane " apar cosuri? :O

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Cred ca depinde mult si de tipul de ten al fiecarei persoanehappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acoperirea e prea mare si nu lasa tenul sa respire da.

| Mangustă a răspuns:

Nu am auzit in viata mea de chestia asta (precum si de orice alt tip de fond de ten...nu ma simt prea "femeie"), dar de la orice fond de ten pot sa-ti apara cosuri, mai ales in perioada adolescentei cand iti apar si fara sa faci ceva "special". E din cauza ca acopera pielea si nu prea o lasa sa 'respire' astfel producanduse acea secretie de sebum in cantitate mai mare.

Răspuns utilizator avertizat