| gingergirl1 a întrebat:

E adevarat ca(virgulaaa cremele imbatranesc tenul? Asa mi-a spus mama mea, eu folosesc o crema de zi de la Nivea pentru tenul gras si am observat imbunatatiri la nivelul pieliiwinking Dimineata si seara ma spal cu sapun (numai Dove folosesc) si seara inainte sa ma culc imi fac ceai-fie ceai verde, fie de galbenele- si imi dau pe fata si aplic crema...si de cateva ori pe luna mai folosesc si argila thinking e prea mult? Mama mi-a spus sa nu imi mai dau pe faţă cu tot felul dar...
Fetelor, care e "ritualul vostru de imfrumusetare" happy, sunt curioasa

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e, cu trecerea aniilor vei arata ca baba cloanta daca continui sa folosesti chimicali de piele. Fara ele nu vei trai in frumusete si se vor vedea partile rele ale fetei.

| 123lalala a răspuns:

Sa fiu sincera eu nu am un ritual de infrumusetare. Eu pe fata nu ma spal cu sapun deoarece imi ies cosuri straight face. Nici nu folosesc creme exagerat deoarece pielea ( orice cremaai aplica ) imbatraneste. Deci mai bine ma pastrez mai naturala laughing

| Emily990 a răspuns:

Eu ma spal dimineata si seara cu sapun cu borax si ma dau cu crema Doina, si o data sau de doua ori pe saptamana imi fac o masca cu chestii naturalelaughing.