| ๓єllเครtคг a întrebat:

Am dat raspunsuri, si nu stiu daca le-am dat corect... Deci vrea sa intreb un specialist si ceva legat de mine:
Daca ma spal pe fata si pe maini cu sapun Dove si apoi aplic pe maini o crema pentru piele fina cu ulei de argan+ crema de fata nivea pentru hidratare este bine?

Daca nu, de ce? Aaaaa, da am uitat scuze...
Am mai pus o intrebare despre o poezie de-a mea aici pe TPU. Am gresit categoria... Va rog sa dati o tura pe acolo... E la Hobbies&Pets!

Va multumesc o seara cat mai buna va doresc!
La revedere!

Răspuns Câştigător
| InfiniteInfinity a răspuns:

Păi nu ai ce să pateşti, Pur şi simplu e ca şi cum te.ai spăla pe mâini si ai aplica o cremă hidratantă :*