| Alle_3959 a întrebat:

E bine daca folosesc placa de par de 2 ori pe saptamana si folosesc si protectie de la syoss? Voi de cate ori o folositi?

Răspuns Câştigător
| CAN94 a răspuns:

Eu o folosesc de fiecare data dupa ce imi fac baie. Am parul drept dar la varfuri sta aiurea, Stiu ca nu-i bine...dar delaughing). o Folosesti ok:*

4 răspunsuri:
| BiancaGeorgya a răspuns:

Eu nu folosesc pentru ca parul imi sta bine si fara placa. Placa strica parul.

| Rebe97 a răspuns:

Inainte si eu o foloseam tot asa cam ca tine cu protectie cu tot...dar am invatat sa-mi aranjez parul' fara ea si sunt foarte mutumita...Placa strica parul'

| cannabiss6 a răspuns:

Ohooolaughing
Eu sunt băiat, cu părul mediu-spre scurt, și o folosesc în fiecare zi, fără protecție, și n-am nici pe dracu'. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e foarte bine. Eu folosesc placa aproape zilnic de 3 ani si datorita protectiei de la Syoss, masti naturale si serul de la Avon, parul meu nu are nimic. In cazul tau e si mai bine. Sunt convinsa ca parul tau arata superb.