| SweetieBeibby a întrebat:

Am nevoie de raspunsuri rapide. M-am tuns si vreau sa-mi cumpar un spray pentru protectie, inainte sa imi intind parul cu placa. Am citit ca cel de la Syoss e rau, nu da rezultate. Si ca cel de la Gerovital e bun, doar ca din cate stiu cel de la Gerovital trebuie folosit dupa baie. as fi vrut sa pot sa-l folosesc chiar inainte sa-mi intind parul. Ce parere aveti, pe care sa-l cumpar?! :-s

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ce rezultate sa dea? El trebuie doar sa protejeze parul mai mult sau mai putin. Daca vrei sa nu se arda deloc ia-ti unul profesional cum e cel de la tresseme sau tony&guy care costa vreo 100 de lei dar se gasesc doar pe net. Oricum si syoss e bun, adica eu daca nu imi dau cu el se toceste vizibil parul decat atunci cand imi dau cu el ceea ce inseamna ca protejeaza destul de bine.

| perladunarii a răspuns:

Ia Gerovital si indreaptati parul doar dupa baie, cand ai parul curat, iti va sta mai mult timp drept!

| CristinaMariaGG a răspuns:

Eu folosesc Serul protector de la gerovital si mi se pare destul de bun. nu am varfuri despicate sau par ars. nu prea am avut niciodata si imi folosesc placa la 180-190 grade.