| XatomisX a întrebat:

E bine sa am patul moale ? am 17 ani si am parul moale si blond laughing cand bate vantul in da in toate partile laughing am vazut ca multi au parul tare iar eu il am foarte moale e vreo >problema

8 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Daca ai parul moale cemai esti o norocoasa cel mai sanatos si frumos par este cel extra moale tine-o tot asa

| seby4music a răspuns:

Trebuie sa te razi in cap neaparat.

| XatomisX explică (pentru seby4music):

Dc sa ma rad in cap?rolling on the floor

| seby4music a răspuns (pentru XatomisX):

Ca sa fii "cul" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este domne! Ca si eu ma tot holbez ( printre firele de par ) la oameni cum le sta parul ala de parca ar avea prinse greutati de fiecare fir si la mine zici ca e bantuit. rolling on the floor Eh, eu m-am obisnuit sa ma ia vantul uneori, vara trecuta nu stiu cum se facusi dar mi-a suflat vantul bluza pana la bust rolling on the floor.

PS: Si aia cu rasul e buna, intareste firu bla bla bla. Da pe mine nu ma tenteaza ca fata laughing.

Apropo, ca tot m-am gandit la tine toata ziua sa te intreb, te-ai vopsit roscat?

| XatomisX explică (pentru anonim_4396):

Da m-am facut rolling on the floor cu nuantator rosu nu roscatrolling on the floor e tare pe bune

| anonim_4396 a răspuns (pentru XatomisX):

Cat de semafor a iesit laughing?

| Dana211 a răspuns:

Daaaaa. E o mare problema. Trebuie sa te speli cu ciment ca sa ai parul mai tare laughing
Ce problema sa fie? Fiecare are parul diferit