| 女明DongRi a întrebat:

Am si eu o problema de ceva timp. parul meu este foarte moale, si am vazut ca in ultima vreme se incurca foarte, foarte tare. Mi-e si frica sa bag pieptanul in par. Ce sampon/balsam/masti imi recomandati? orice numai sa functioneze!
Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| radaradamata a răspuns:

Eu folosesc head & showlders si este foarte bun si dupa ce te speli iti recoman sa te dai cu spuma de par pe parul inca ud ca acesta sa nu mai fie foarte moale.

bafta.

fundabatting eyelashes? puppy dog eyes

1 răspuns:
| janine1978 a răspuns:

Pentru incurcat masca cu ulei de masline caldut, o tii 30 min pe parul acoperit, dar ti-l va face si mai moale. eventual ii bagi dupa spuma