| Sebi00 a întrebat:

E bun telefonul Motorola Defy? din cate am auzit e calumea rezista la apa are 3g toate dar vreau si alte pareri cel mai bun raspuns fundita :X:X

Răspuns Câştigător
| Liquify a răspuns:

Da e adevarat e rezistent la apa si praf. Aspectul lasa putin de dorit dar avand in vedere rezistenta la apa nu prea conteaza. Alt plus e sistemul de operare si anume "Android". Per total un telefon bun. Daca vrei sa te convingi de treaba cu rezistenta la apa si sa vezi ce functii mai are poti cauta pe youtube "Motorola Defy Review".

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Da, e un telefon foarte bun si primul telefon cu Android rezistent la socuri si scufundari usoare. Avand in vedere ca recent Google a achizitionat Motorola, te poti astepta la updateri pentru performanta si stabilitate din ce in ce mai repede.

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Pai da am avut si eu l-am scapat in piscina si inca mergeahttp://www.gsmarena.com/motorola_defy-3514.php daca e in engleza dai click dreapta translate to english si dai de sus sau daca nu merge du-te pe translate