| hellenahopeless a întrebat:

E buna crema de la gerovital stop acnee?

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Pai atunci poti sa-l folosesti linistita.o sa dea ''roade''.

5 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Da e buna...dar nu stopeaza chiar tare acneea

| hellenahopeless explică (pentru Hieer):

E vorba oricum de o acnee nu foarte problematica(in zona barbiei).

| Hieer a răspuns (pentru hellenahopeless):

Pai atunci poti sa-l folosesti linistita.o sa dea ''roade''.

| diavolitadulce a răspuns:

Parerea mea. pentru cosuri inceraca Zineryt. e foarte bun. pe langa asta. ca sa scapi si de punctele negre daca ai daca nu te ajuta sicu cosurile fa asa
faci mult ceai de musetel, il pui intr.un vas si iti pui fata acolo. nu uita sa iti pui un prosop in cap sa se pastreze fierbinte ceaiul sa fie si aburul din abundenta. toti acei aburi iti vor deschide porii. apoi, dupa macar 10 minute sau mai mult daca rezisti freacxa.te oe fata cu un prosop aspru. dupa ce scapi de tot fa.ti o masca din tarate. crede.ma ca asa vei scapa ijn mai putin de o luna.
mult noroc. funda?

| RandomGirl a răspuns:

Cred ca te referi la gel, dupa parerea mea e foarte bun, il folosesc de aprox. 1 an si chiar mi-a imbunatatit aspectul tenului. Cred ca ar fi bine ca dupa ce folosesti gelul sa iti iei si o crema hidratanta, eu folosesc de la Herbagen crema cu aloe vera, care m-a ajutat cu vindecarea semnelor lasate de cosuri.

| RandomGirl a răspuns:

Scuze, acum am vazut ca exista si crema, eu am folosit doar gelul, deci nu stiu ce sa zichappy