| lil wayne a întrebat:

E dureros sa-ti faci tatuaj pe gat

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Mi-am facut tatuaj pe gat acum 2 ani. Nu m-am confruntat cu o durere insuportabila. O sa te doara putin la inceput, de la o vreme o sa-ti amurta zona si n-o sa mai simti decat mici intepaturi. E mult mai greu cu intretinutul, iti recomand crema de galbenele, pentru a evita formarea cojii si in urma ei pierderea claritatii tatuajului. In maxim 7 zile o sa arate foarte bine. Pentru inceput, nu te sfatuiesc sa-ti faci un tatuaj permanent, e posibil sa-ti para rau si nu-l mai poti indeparta numai cu laser, care este costisitor.

| Marutza a răspuns:

Mai, nu stiu... dar mai dureros e sa vezi ca romanii au uitat de cratima!winking

| Georgiana2905 a răspuns:

Mai sincera sa fiu nu stiu. Dar eu cred ca da ca doar pe gat ai pielea fina... Nu m-as baga... Sa imi spui cum a fost

| raissa a răspuns:

Tatuajul in general e dureros dar pe gat este si mai dureros pentru ca pielea este mai sensibila. curaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuajul esete dureros oriunde dar pe gat e si mai rau pentru e pielea mai sensibila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuajul esete dureros oriunde dar pe gat e si mai rau pentru e pielea mai sensibila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuajul este dureros oriunde dar pe gat e si mai rau pentru e pielea mai sensibila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti recomand sa-ti faci tatuaj pe gat deoarece nu este o zona recomandata pentru tatuaj mai multe afli aici: http://tinyurl.com/32oaxoy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si asa